Försäljningens kontaktuppgifter

Jimmy Wargh, Jakobstad

050-5678057

jimmy.wargh@gmail.com

Sari Brandt, Seinäjoki

045-1276139

sari.brandt@gmail.com

Tomi Ropponen, Seinäjoki

040-0845676

tomi.ropponen@netikka.fi

Jörgen Strömsund, Vasa

040-7325235 

jorgen.stromsund@almanda.com

Kaj Björklund, Vasa

044-356 5328

kaj.bjorklund@almanda.com

Rami Sundqvist, Björneborg

044-431 4613

info@porinlaatupaino.fi

Annhelen Furubacka-Kinnunen, Karleby

044-986 6305

annhelen.furubacka-kinnunen@seritec.fi

Cecilia Rauhala, Karleby

044-2317406

cecilia@seritec.fi

Marko Iloniemi, Jyväskylä

020-7209038

marko.iloniemi@suomenbrodeeraus.com

Jani Aho, Jyväskylä

020-720 9160

sb@suomenbrodeeraus.com

 

Maria Lampinen, Jyväskylä

044-3669 980 info@mainoslahjaverkkokauppa.fi

Marko Rantanen, Lempäälä

0400-730402

marko.rantanen@finnrowan.fi

Matias Päiväniemi, Norra Finland

040-243 9204

matias@joulupaja.fi

Päivi Vuollet, Kannus

050-60341
info@lahjatarpaivi.fi

Heikki Koponen, Tuusula

040-7713771

heikki.koponen@alocon.fi

Teijo Mitronen, Östra Finland

0500-563467

mitronen@multi.fi

Jorma Knuutinen, Helsingfors

050-5524 922 jorma.knuutinen@sunglobe.net

Pasi Punkari, Södra Finland

040-6691 028

pasi@seritec.fi

Kontorets kontaktuppgifter

Oy Eurogross Ab

Ytteressentie 174

68810 YTTERESSE

Jan-Erik Bång, VD 

Försäljning och fakturering

jan-erik@joulupaja.fi

0400-614 827

Peter Tast, Försäljningschef

Försäljning och inköp

peter@joulupaja.fi

045-114 4101

Belinda Tast

belinda@joulupaja.fi

050-5940065

tonttulaatikko 2018 joulupaja.fi.png

Kääntöpuolella lukee "joulun parhaat lahjat", julens bästa gåvor:in sijaan

Bankuppgifter

 

Oy Eurogross Ab

Ytteressevägen 174

68810 YTTERESSE

BIC/SWIFT: HELSFIHH
BAN: FI60 4055 0012 1410 61

BIC/SWIFT: HANDFIHH
IBAN: FI48 3131 3001 1139 01

FO-nummer: 1749966-1
VAT-nr: FI17499661

Nätfakturaadress: 003717499661

Operaattoritunnus: 003721291126

Välittäjä: Maventa

E-post: info@joulupaja.fi

Beställningar: tilaukset@joulupaja.fi